Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20 kvě 2024 12:53



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 94 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 Winterberg mod --alive-- 
Autor Zpráva
Praporčík
Praporčík

Registrován: 08 čer 2010 14:20
Příspěvky: 649
j o dborý menší OT vadit nebude... nový Wegberg 4 musíš spouštět přes speciální ikonu a jestli máš vistu nebo 7 tak jako správce a to že dáš program files emergency 4 mod wegberg modifikation vier a dole Wegberg Aplikace (má jinou ikonu než ostatní) spustíš jako správce... poté dáš wegberg modifikation spielen in singleplayer modus a pak daš kampan a wegberg... + si stahni patch 4.1 opravuje hasiče u pravé šatny hasiči ted běží i na stanici a nejezdí pořád jen autem a další fix bugy


13 črc 2012 16:15
Profil
Strážmistr
Strážmistr

Registrován: 15 bře 2012 22:56
Příspěvky: 58
Bosko píše:
j o dborý menší OT vadit nebude... nový Wegberg 4 musíš spouštět přes speciální ikonu a jestli máš vistu nebo 7 tak jako správce a to že dáš program files emergency 4 mod wegberg modifikation vier a dole Wegberg Aplikace (má jinou ikonu než ostatní) spustíš jako správce... poté dáš wegberg modifikation spielen in singleplayer modus a pak daš kampan a wegberg... + si stahni patch 4.1 opravuje hasiče u pravé šatny hasiči ted běží i na stanici a nejezdí pořád jen autem a další fix bugy


což o to, ale mě to nejde ani nainstalovat do EM4 ten mod, to vim, že to má externí spouštění to měl i LA mod a ERS nebo jak se jmenoval...


13 črc 2012 16:42
Profil
Nadstrážmistr
Nadstrážmistr

Registrován: 13 srp 2010 19:09
Příspěvky: 104
Práci čest!
mám takovej malej velkej problém s instalací. Stáhnul jsem si Winterberg na jednom nejmenovaném serveru http://forum.emergency-planet.com/index.php?/files/file/516-winterberg-mod/, naistaloval a sputil a když jsem dal volnou hru tak se mi objevil jen ten mřížkovaný podklad, tak jsem si tady přes ten odkaz co je v tomhle vlákně stáhnul ten updater nebo jak se tomu nadává a přes to jsem se proklikal a něco to udělala a když jsem nadšeně spustil hru tak mi to udělalo to samé, prosím o radu kde jsem to udělal špatně a nebo o celý návod na instalaci, dík! :roll:



18:45
Omlouvám se za zbytečný příspěvek, zapomněl jsem si naistalovat patch 1.3.


13 pro 2012 18:47
Profil
Nadstrážmistr
Nadstrážmistr

Registrován: 13 srp 2010 19:09
Příspěvky: 104
Tak dneska se mi stala taková zajímavá mise, možná jste jí už někdo měl pád letadla.... hoši ten kdo tuhle misi zvládne, tak mu budu říkat pane :D


19 pro 2012 18:33
Profil
Nadstrážmistr
Nadstrážmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 20 dub 2011 13:58
Příspěvky: 105
Radek píše:
Tak dneska se mi stala taková zajímavá mise, možná jste jí už někdo měl pád letadla.... hoši ten kdo tuhle misi zvládne, tak mu budu říkat pane :D

Tam něco takovýho je ??? To jsem teda ještě neměl ale rád bych :D

_________________
Obrázek


19 pro 2012 18:51
Profil ICQ
Nadstrážmistr
Nadstrážmistr

Registrován: 13 srp 2010 19:09
Příspěvky: 104
chtěl jsem udělat screen, ale nevim čím se dělají a přes Prt Sc mi to neudělalo nic, ale je to fakt hustý :D asi tak 20-30 zraněných všude okolo a začne od toho hořet téměř všechno a rychle se to šíří a celkem chaos nestíhal jsem posílat cisterny tam kam jsem chtěl v tom mi tam ještě začly najíždět sanitky tak jsem si řekl, že to radši vypnu :D


19 pro 2012 19:13
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 08 čer 2010 14:20
Příspěvky: 649
jj to vím, vždyt to bylo v traileru na verzi 8.0 winterberg :D


19 pro 2012 22:48
Profil
Nadstrážmistr
Nadstrážmistr

Registrován: 13 srp 2010 19:09
Příspěvky: 104
jo máš pravdu tady jsem to našel, modle tý polohy mi to spadlo na stejným místě, ale mám pocit, že jsem někde viděl asi 4 minutový video jen o tomhle pádu letadlo. To někdo vymyslel dobře, v reálu si to nedovedu představit zažil jsem jen pád malýho letadla ultralightu a i tak to bylo hafo práce.

http://www.youtube.com/watch?v=ougPl5jRVxo&feature=youtu.be&t=1m45s


20 pro 2012 18:03
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 08 čer 2010 14:20
Příspěvky: 649
máš ale štestí, ja tu misi nikdy nedostal a už ani nechci..... Protože Winterberg je strašná nefunkční blbost.. :(


21 pro 2012 11:13
Profil
Nadstrážmistr
Nadstrážmistr

Registrován: 13 srp 2010 19:09
Příspěvky: 104
mě se líbí hlavně na tom to, že si můžu zapínat sirénu a jak se mi tam sbíhají hasiči a jednou mi přijeli tankem :D jsem jako malej, možná ještě horší


21 pro 2012 13:18
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 94 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Color scheme by Colorize It. ColorizeIt.
Český překlad – phpBB.cz