Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20 kvě 2024 12:21



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 Los Angeles Mod --dead-- 
Autor Zpráva
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 28 říj 2010 20:35
Příspěvky: 307
Bydliště: Tasovice ZN
Já bych řekl že tatra je lepší.

_________________
http://tasovice-mod.webnode.cz/


29 říj 2010 08:09
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 11 dub 2010 20:20
Příspěvky: 266
Obrázek Welcome to the emergency international forums Tomas! :lol:


04 lis 2010 10:03
Profil
Nadstrážmistr
Nadstrážmistr

Registrován: 13 srp 2010 19:09
Příspěvky: 104
potřeboval bych poradit..... když jsem připojil na hadici ten rozdělovač jak ho pak odpojim zpátky od auta


31 bře 2011 20:24
Profil
Nadstrážmistr
Nadstrážmistr

Registrován: 13 srp 2010 19:09
Příspěvky: 104
dík


mě se jednou stalo že jsem to normálně sebral a hadice tak zůstala


03 dub 2011 19:01
Profil
rotný
rotný

Registrován: 16 led 2011 15:11
Příspěvky: 17
Kéž by někdy v takové kvalitě jako LA,vyšel i některý CZ mod. Snad se někdy dočkáme Prague,Brno a dalšího Czech Republic modu.


10 dub 2011 11:43
Profil
rotný
rotný

Registrován: 16 led 2011 15:11
Příspěvky: 17
Snad se dočkáme.. někdy... hodně se mi v LA modu ten script hlídkování,jak si jednotka jezdí pomaličku městem a kouká :))


10 dub 2011 14:23
Profil
rotný
rotný

Registrován: 16 led 2011 15:11
Příspěvky: 17
právě...


10 dub 2011 17:53
Profil
Nadstrážmistr
Nadstrážmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 11 dub 2010 16:39
Příspěvky: 122
EM4CZ píše:
wooder píše:
Ano, nebudu, bohudík. :)

Mimochodem, vytvořit a poskládat z něčeho, co vytvořili jiní jsou dvě rozdílné věci. Ale to stěží pochopíš.

nebude veřejný ale kdo bude mít zájem tomu ho pošlu.

přemalovat vypůjčenej model hasiče na pořádkovýho příslušníka SNB a namontovat si na tvůj podvozek si žebříkovou nástavbu od němců je rozhodně rychlejší než čekat na tebe až se k tomu uráčíš, hlavně co se týká toho žebříku.


Ty buď rači zticha, ty geniální tvůrče. Co ty si dokázal udělat ty? Velký nic, akorát tak všechno ukrást, uboze předělat (z toho většinou na úplný kraviny). Tady se navážíš do woodera, že mu trvá udělat žebřík, tak se podívaj co udělal za spoustu dobrejch jinejch modelů. A co si mezi tim za ty léta dokázal ty? Nic, VELKÝ NIC! Se nauč sám modelovat, když ti tak vadí že ostatnim to doluho trvá! Je mi z tebe k blití!


10 dub 2011 23:47
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 08 čer 2010 14:20
Příspěvky: 649
Carl Johanson píše:
EM4CZ píše:
wooder píše:
Ano, nebudu, bohudík. :)

Mimochodem, vytvořit a poskládat z něčeho, co vytvořili jiní jsou dvě rozdílné věci. Ale to stěží pochopíš.

nebude veřejný ale kdo bude mít zájem tomu ho pošlu.

přemalovat vypůjčenej model hasiče na pořádkovýho příslušníka SNB a namontovat si na tvůj podvozek si žebříkovou nástavbu od němců je rozhodně rychlejší než čekat na tebe až se k tomu uráčíš, hlavně co se týká toho žebříku.


Ty buď rači zticha, ty geniální tvůrče. Co ty si dokázal udělat ty? Velký nic, akorát tak všechno ukrást, uboze předělat (z toho většinou na úplný kraviny). Tady se navážíš do woodera, že mu trvá udělat žebřík, tak se podívaj co udělal za spoustu dobrejch jinejch modelů. A co si mezi tim za ty léta dokázal ty? Nic, VELKÝ NIC! Se nauč sám modelovat, když ti tak vadí že ostatnim to doluho trvá! Je mi z tebe k blití!

jsně carle!máš pravdu tenhle člověk neumí ani pořádně modelovat a furt kritizuje!(ja sice taky neumím modelovat ale nenavážím se do jinejch lidí)..A ja si na woodrovo plošinu žebřík počkám.jednou to udělá až se mu bude chtít.on tady často modeluje udělal ten nedávno yetti atd.a ty hovno!co třeba písek mod?dead


11 dub 2011 07:31
Profil
Nadstrážmistr
Nadstrážmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 11 dub 2010 16:39
Příspěvky: 122
Hlavně taky woodera obdivuju, že ještě do toho všeho dokáže dělat pro ostatní co se chtějí naučit modelovat, takove perfektní přehledné videonávody, plus se starat o chod fora a kdo ví co ještě. A určitě samozřejmě chodit do zaměstnání a věnovat se dalšim osobním povinostem.


11 dub 2011 07:47
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Color scheme by Colorize It. ColorizeIt.
Český překlad – phpBB.cz