Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20 kvě 2024 13:20



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 US army mod 
Autor Zpráva
rotný
rotný

Registrován: 10 čer 2010 15:22
Příspěvky: 47
Ahoj , nevíte kde ho stáhnout ?

Pár videií



ADMIN: Do značek youtube se vkládá pouze ID videa

_________________
Obrázek


13 čer 2010 13:54
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 11 dub 2010 20:20
Příspěvky: 266
tady
http://www.filefront.com/16043773/US-Army-Submod-V2.0.1.zip

Pozn.: JE TO SUBMÓD DO LA MODU!!!


13 čer 2010 20:46
Profil
rotný
rotný

Registrován: 11 kvě 2013 23:44
Příspěvky: 9
Kdyz pockas do leta tak je v planu novy US army mod viz odkaz urcite bude stat za to si myslim , jsou tam nejake screenshoty a vypada dobre http://forum.emergency-planet.com/index ... by-hoppah/


12 kvě 2013 16:47
Profil
rotný
rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 20 črc 2011 17:04
Příspěvky: 24
Pred 3 dňami Hoppah publikoval nový US Army Mod (na stiahnutie tu: http://forum.emergency-planet.com/index.php?/files/file/551-us-army-modification/). Nehrá sa však ako voľná hra, ale cez kampaň. Vašou úlohou je veliť malej vojenskej základni US Army v bližšie nešpecifikovanej krajine Blízkeho východu (inšpirované Afganistanom a Irakom). Na začiatku máte pomerne skromnú výbavu, postupne si môžete dokupovať rôzne vozidlá, vrtuľníky a dokonca aj strieľajúci tank Abrams. Situácie sa zobrazuju postupne, na ich dokončenie máte daný časový limit a na konci musia byť všetky jednotky na základni. Príp. si môžete povolať jednotky miestnej polície, hasičov či sanitku.

Čo sa týka skriptov, tak je to majstrovské dielo (aj keď to má pár múch). Veľmi pekne je zariadená mapa. Akurát ma zarazil verejný dom v islamskej krajine a ženy v krátkych sukniach, keby to tak bola skutočnosť tak to tam už horí :lol:. Tiež tvorcovia pozabudli na to, že moslimovia nemajú Červený kríž, ale Červený polmesiac...

Celkom zaujímavý je herný koncept, niektoré situácie sú náročnejšie s malým počtom vojakov (napr. agresívni demonštranti útočiaci na základňu z dvoch smerov, tam si naozaj otestujete veliteľské schopnosti). Moje hodnotenie módu je vysoké. A keď si do soundtracku dáte hudbu z Black Hawk Down alebo Green Zone, tak sa budete cítiť akoby ste hrali nejakú vojenskú strategickú hru a nie EM4. :lol:

_________________
Iuris praecepta haec sunt: Honeste vivere alterum non laedere suum cuique tribuere.


14 čer 2013 19:29
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 08 čer 2010 14:20
Příspěvky: 649
Mám poict, že tank není M1 Abrams ale M2 Bradley. Jinak já si k tomu pustím System of a down a Five Finger Death Punch :D


15 čer 2013 17:35
Profil
rotný
rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 20 črc 2011 17:04
Příspěvky: 24
Bosko píše:
Mám poict, že tank není M1 Abrams ale M2 Bradley...


Správny pocit, ja som sa zle vyjadril. Kúpiť sa dá len Bradley (avšak pozor, technicky je to obrnený transportér nie tank). Abrams je zaparkovaný pri heliporte, ale sa nedá použiť dokiaľ nezozbieraš nejakých 6 zlatých tehličiek (aspoň takto to písali na emergency planet, vraj sú niekde pri meste). Jednu som našiel za stanom pri prístavišti na rieke blízko základne, ale na jej vyzdvihnutie to chcelo vrtuľník ktorý som nemal. Netuším ako ich máš zozbierať, asi len prísť k nim, lebo zdvihnúť sa nedajú... Abrams som si ale sprístupnil cez editor :lol:

Mne tam ešte chýba K9 (fakticky sa to ale dá ľahko preniesť z LA módu) a nejaký granátomet (na omračujúce zábleskové granáty, aby sa dostreliť ďalej).

_________________
Iuris praecepta haec sunt: Honeste vivere alterum non laedere suum cuique tribuere.


15 čer 2013 23:17
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 20 zář 2012 02:53
Příspěvky: 214
Hele Seržante a četl jsi tam taky že všechny úpravy děláš na vlastní nebezpečí a ztrácíš tím tím záruku na bezproblémový chod modu ? ;)

_________________
tft.cf - IZS Písek
Obrázek


16 čer 2013 07:11
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 08 čer 2010 14:20
Příspěvky: 649
Jo souhlasím. Bradley je myslím bojové vozidlo pěchoty. TO že Abrams je u heliportu vím, ale doopravdy se dá použít? Není to vtip? 6 cihliček.. Aha... :D

EDIT: za stanem na řece v přistavu u základny sem nenašel žádnou cihlu... mohl bys mi to prosím vyfotit jak to vypadá?


16 čer 2013 13:22
Profil
rotný
rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 20 črc 2011 17:04
Příspěvky: 24
tft.cf píše:
Hele Seržante a četl jsi tam taky že všechny úpravy děláš na vlastní nebezpečí a ztrácíš tím tím záruku na bezproblémový chod modu?

To je mi samozrejme jasné, takto je to predsa s každým módom. Nemyslím si, že je to problém pokiaľ vieš čo si tam môžeš dovoliť upraviť a čo tá úprava vyvolá.

Bosko píše:
mohl bys mi to prosím vyfotit jak to vypadá?


Tá tehlička je skrytá pod škatuľou. Najprv ju musíš odsunúť a potom ju zdvihnúť. Tu je foto:
Obrázek

_________________
Iuris praecepta haec sunt: Honeste vivere alterum non laedere suum cuique tribuere.


16 čer 2013 21:08
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 08 čer 2010 14:20
Příspěvky: 649
Děkuji. Zkusím najít další, zdá se mi totiž, že už jsem další jednu škatuli viděl.


16 čer 2013 22:27
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Color scheme by Colorize It. ColorizeIt.
Český překlad – phpBB.cz